Osuszanie po zalaniu – Pruszków

W momencie, gdy zauważymy na swojej ścianie lub suficie mokre plamy, musimy działać bezzwłocznie, ponieważ prawdopodobnie instalacja wodno-kanalizacyjna uległa awarii. Na początku powinniśmy zakręcić zawór z wodą, aby zapobiec powiększaniu się zalanego obszaru. W przypadku mieszkańców bloków, problem może leżeć po stronie sąsiada, dlatego musimy obserwować rozwój sytuacji. W ciepłe dni, w ramach samodzielnego osuszania po zalaniu, zaleca się otworzyć okna, aby zadbać o odpowiednią cyrkulację powietrza. W sezonie grzewczym można włączyć grzejniki. Nawet jeśli od razu zaczniemy osuszać mieszkanie po zalaniu domowymi sposobami, nie uzyskamy oczekiwanych efektów i nie pozbędziemy się w pełni wilgoci.

Jak skutecznie osuszyć budynek po zalaniu? Najlepiej wynająć osuszacz sprawdzonej marki lub zlecić osuszanie po zalaniu specjalistom. Dla Państwa wygody – firma Protek, działająca na terenie Pruszkowa i okolic, ma do zaoferowania obie opcje. Osuszanie ścian, podłóg czy sufitu po zalaniu z naszą firmą przebiega sprawnie i efektywnie, ponieważ sprawnie lokalizujemy przyczynę zalania i eliminujemy skutki wyrządzonych przez wodę szkód. Przed rozpoczęciem prac dokonujemy pomiaru wilgotności oraz temperatury w pomieszczeniu, aby dobrać możliwie najlepszy sprzęt do osuszenia po zalaniu.

Wynajem osuszaczy Pruszków

Nasza firma dysponuje nowoczesnymi osuszaczami o różnej mocy, dzięki czemu osuszanie po zalaniu będzie skuteczne zarówno w niewielkim mieszkaniu, jak i w budynkach usługowych czy handlowych. Z usługi wynajmu osuszaczy nierzadko korzystają firmy remontowo-budowlane, aby przyśpieszyć schnięcie tynków czy farb. Nasza firma dysponuje osuszaczami Corroventa, które wyposażone są w system komunikacji zdalnej, dlatego za pomocą aplikacji mobilnej można monitorować proces osuszania po zalaniu. Urządzenia są zautomatyzowane, co przekłada się na dostosowanie osuszania do poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Okres wynajmu osuszaczy ustalamy indywidualnie z klientem.

Osuszanie mieszkań po zalaniu – cena

Wielu mieszkańców Pruszkowa i okolic szuka firmy, która skutecznie osuszy mieszkanie po zalaniu i równocześnie nie nadszarpnie domowego budżetu. Firma Protek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, traktuje indywidualnie każde zlecenie, tworząc wycenę osuszania po zalaniu zależną przede wszystkim od wielkości pomieszczenia. Co więcej, dokumentujemy przebieg osuszania po zalaniu, aby ułatwić Państwu ubieganie się o odszkodowanie ubezpieczeniowe.

Osuszanie budynków po zalaniu w Pruszkowie i okolicach

Wilgoć sprzyja rozwojowi mikroorganizmów, takich jak pleśń i grzyb, które są zagrożeniem zarówno dla zdrowia ludzi, jak i zwierząt. Dlatego ważne jest, aby skorzystać z pomocy specjalistów i nie martwić się powracającym problemem. Działający w Pruszkowie i okolicach Protek to gwarancja skutecznego osuszania po zalaniu. Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na nurtujące pytania, a także służymy radą popartą wieloletnią wiedzą i doświadczeniem z zakresu osuszania budynków po zalaniu w Pruszkowie i okolicach.

Reagujemy niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia. Szybka reakcja pozwala na ograniczenie kosztów usunięcia szkód.

Dlaczego Protek?

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się lokalizacją przyczyn zalania i usuwaniem szkód po zalaniu.

Jesteśmy w stanie zlokalizować przyczynę zalania i skutecznie ją wyeliminować.


Dobieramy sprzęt dostosowany do temperatury i poziomu wilgotności, dzięki czemu skutecznie usuwamy szkody po zalaniu.

Osuszanie podposadzkowe przeprowadzamy na profesjonalnym sprzęcie Szwedzkiej firmy Corroventa.