USŁUGI

REALIZACJE

O NAS

REFERENCJE

KONTAKT

Warszawa, Garażowa 4

tel. 693 930 655

Osuszanie Podposadzkowe

Zalanie budynku w wyniku na przykład awarii instalacji może prowadzić do pozostawania wilgoci w warstwach izolacyjnych budynku, co przyczynia się do niszczenia ścian, posadzek oraz wyposażenia. Samodzielne odparowanie wilgoci, z uwagi na właściwości styropianu czy wełny mineralnej, jest praktycznie niemożliwe. Rozwiązaniem tego problemu jest osuszanie podposadzkowe, jakie oferujemy naszym klientom.

Niezbędnym sprzętem do przeprowadzenia zabiegu jest osuszacz podposadzkowy, którego zadaniem jest tłoczenie do warstw izolacyjnych bardzo suchego powietrza, eliminującego wilgoć. Urządzenia, jakimi dysponujemy, cechują się dużą wydajnością i przystosowane są do niemal bezobsługowej pracy ciągłej, dlatego też możemy realizować osuszanie nawet w obiektach o znacznej powierzchni.

Oferujemu usługę osuszania podposadzkowego a co za tym idzie gwarantujemy usunięcie skutków zalania .

Dlaczego Protek ?

Kontakt

Protek s.c.

Garażowa 4

02-651 Warszawa

693 930 655

693 768 220

biuro@protek.pl

Pn - Sob 08:00 - 16:00

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się lokalizacją przyczyn zalania i usuwaniem szkód po zalaniu.

 • Jesteśmy w stanie zlokalizować przyczynę zalania podposadzkowego i skutecznie ją wyeliminować.
 • Oferujemy usługę osuszania podposadzkowego a co za tym idzie gwarantujemy trwałe usunięcie skutków zalania.
 • Osuszanie podposadzkowe przeprowadzamy na profesjonalnym sprzęcie Szwedzkiej firmy Corroventa.

Osuszanie podposadzkowe

Na czym polega osuszanie podposadzkowe? Pierwszym krokiem, jaki wykonujemy, przystępując do realizacji zlecenia, jest dokładne określenie stopnia zawilgocenia. Kluczowym elementem zabiegu jest także przygotowanie otworów, którymi tłoczone będzie suche powietrze. Wykonujemy je we wcześniej wskazanych lokalizacjach, a następnie podłączamy osuszacz. Urządzenie podaje powietrze do zalanych warstw izolacyjnych posadzki, usuwając tym samym zalegającą wodę.


Osuszacze parametryzowane są przez naszych pracowników i nie wymagają dalszej obsługi. Okresowo kontrolujemy ich pracę, a jednocześnie skuteczność prowadzonego zabiegu. Osuszanie podposadzkowe pozwala uniknąć kosztownego remontu, związanego choćby z rozbiórką posadzki i manualnym jej osuszaniem. Jest także sposobem na minimalizację zakresu zniszczeń w strukturze budynku, będących wynikiem obecności wilgoci i jej kapilarnego podciągania do ścian.

Osuszanie podposadzkowe Warszawa

Warto pamiętać, że skuteczne osuszanie podposadzkowe w Warszawie, jakie oferujemy naszym klientom, powinno być przeprowadzane niezwłocznie od zalania. Dzięki temu minimalizuje się zamakanie ścian, a w konsekwencji rozwój groźnej dla zdrowia pleśni i grzybów. Zabieg, w zależności od stopnia zawilgocenia, zajmuje zwykle kilkanaście dni. Orientacyjny czas osuszania oszacujemy podczas pierwszej wizyty w zalanym budynku.


Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą osuszanie podposadzkowe. Cena usługi kalkulowana jest indywidualnie, na podstawie wielkości obiektu, a także stopnia jego zawilgocenia. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, gwarantując klientom skuteczne pozbycie się wilgoci zgromadzonej pod posadzką. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą wszelkich informacji na temat zabiegu osuszania oraz ustalą dogodny termin jego realizacji.

® PROTEK // All Rights Reserved

produkcja henstudio.eu

ZAPRASZAMY

REFERENCJE

 • ...

  Warszawa, Garażowa 4

  tel. x693 930 655x

  PROTEK

  Profesjonalne Usuwanie Szkód Wodnych

  Protek to firma zajmująca się profesjonalnym usuwaniem szkód wodnych, lokalizacją wycieków, osuszaniem z wilgoci technologicznej, dyżurnym ogrzewaniem i wynajmem profesjonalnych urządzeń do obniżania poziomu wilgotności i ogrzewania.