– O nas –

 

Protek - Usuwanie Szkód Wodnych

 

Protek

Protek to firma zajmująca się profesjonalnym usuwaniem szkód wodnych, lokalizacją wycieków, osuszaniem z wilgoci technologicznej, dyżurnym ogrzewaniem i wynajmem profesjonalnych urządzeń do obniżania poziomu wilgotności i ogrzewania. Nasze wieloletnie doświadczanie na dziesiątkach zrealizowanych projektów umożliwia optymalne dopasowanie narzędzi i usług do zgłaszanego zagadnienia. Pracujemy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu renomowanych producentów i dokładamy wszelkich starań aby wykorzystać go w sposób efektywny, optymalnie wykorzystując energię i czas.

Lokalizujemy wycieki z gwarancją ich znalezienia dzięki czemu klient ma pewność, iż wskażemy przyczynę powstałej szkody umożliwiając jej usunięcie. Przeprowadzamy efektywne osuszanie konstrukcji podposadzkowych i szkód miejscowych. Przeprowadzamy procesy osuszania wielkopowierzchniowego z wykorzystaniem urządzeń o przepływie do 10 000 m3 suchego powietrza na godzinę. Obniżamy poziom wilgoci technologicznej na budowach indywidualnych i instytucjonalnych.

 

Realizacja do osiągnięcia celu.

 

Nasze usługi

 Prowadzimy kompleksowe usługi związane z usuwaniem szkód wodnych, osuszaniem , lokalizacją wycieków i  ogrzewaniem dyżurnym.  Prowadzimy również wynajem sprzętu.

Realizacje

Realizacje projektów umożliwiają stały rozwój wiedzy i parku maszynowego. Jednocześnie realizacje projektów stają się naszą najlepszą referencją..

Kontakt

Szybka reakcja i rozwiązanie problemu ze szkodą wodną jest kluczowa. Staramy się działać niezwłocznie po otrzymaniu i akceptacji zlecenia..

 

 

 

 

® PROTEK // Realizacja HEN STUDIO

ZADZWOŃ

  • ...

    PROTEK

    Profesjonalne Usuwanie Szkód Wodnych

    Protek to firma zajmująca się profesjonalnym usuwaniem szkód wodnych, lokalizacją wycieków, osuszaniem z wilgoci technologicznej, dyżurnym ogrzewaniem i wynajmem profesjonalnych urządzeń do obniżania poziomu wilgotności i ogrzewania.